Історія табору “Азовець”

Листопад 18, 2020

Історія табору «Азовець»

Національно-патріотичний табір «Азовець» створено у 2015 році за ініціативою першого командира полку АЗОВ та депутата Верховної ради України VIII скликання Андрія Євгенійовича Білецького.

Перше літнє таборування проходило в 2015 році, це був наметовий табір, що розташовувався в Пущі-Водиці.

У 2016 році табір «Азовець» проходив у с. Бузова. На новій території розташовувалось озеро, була більш розвинена інфраструктура та удосконалювалася програма табору.

Перші дві зміни літнього таборування 2017 року пройшли також у с. Бузова. Починаючи з 3 зміни табір розташувався у м. Київ , Оболонський район, затока «Верблюжа». На новій території замість наметів діти вже розміщалися у казармі по 4-6 чоловік. Усі споруди на території побудовані з екологічних матеріалів.

З 2018 року табір «Азовець» знайшов свою локацію у м. Київ , Оболонський район, затока «Верблюжа». Додалося багато нових дисциплін, таких як 12-ти метровий скеледром, мотузковий парк, а також стрільба з пневматичної гвинтівки і з луку.

У 2019 році до програми табору додали сплав на байдарках по річці Дніпро та побудували смугу перешкод за стандартами спецрозділів НАТО.
Також вперше провели зимову зміну.

Нові і цікаві тематичні табори з‘явились у 2020 році. Кожного року ми вдосконалюємось, і чекаємо вас на наших змінах.

Facebook
Telegram
Instagram
Номер телефону:
+38 (063) 663 28 77

Більше новин